Nysa.eu

Miasto i Gmina Samorząd Gospodarka Kultura Turystyka Imprezy Mapa Spacer wirtualny Kontakt
aktualnosci portal mapa info kali pano http://bip.concept.net.pl mapaStrony galeria multimedia inwe
Wyszukiwarka
» Opcje zaawansowane
Tłumaczenie
Select your language from the list above. Wählen Sie Ihre Sprache aus der obigen Liste. Sélectionnez votre langue dans la liste ci-dessus. Выберите язык из списка выше. Vyberte si jazyk ze seznamu výše.
Ankieta
banerek YouTube 3.png953b217711c872e031e43435e08da127
bip4.png6ac6f5bc39a46f1a3a8a4be4c5002c9b
V Bieg Nyski coraz bliżej!
Dodano: 29-05-2017 | Wydział Komunikacji Społecznej i Promocji | wyświetleń: 4503
Wyślij link mailem
grafika

V Bieg Nyski zbliża się wielkimi krokami. Wydarzenie odbędzie się 11 czerwca 2017r. o godzinie 15.00. Biegacze z całego kraju i zza granicy, będą mieli okazję dwukrotnie przebiec przez zabytkowe centrum miasta na 10 kilometrowej trasie. Nowością w tej edycji imprezy jest dystans 5 km. Organizatorem imprezy jest MUKS „GIM 2”w Nysie, partnerem Fundacja "W działaniu".

 

Zawodnicy startujący na dystansie 5km, przebiegną jedną pętlę przez zabytkowe centrum miasta, natomiast zawodnicy w głównym biegu na dystansie 10 km, przebiegną taką pętlę 2 razy. Trasa biegu jak każdego roku, jest wymarzoną do zrobienia tzw. „życiówki”, ponieważ jest płaska jak stół. Zapisy internetowe trwają już od jakiegoś czasu, ale zgłoszenia poprzez Internet przyjmowane będą do dnia 2 czerwca (piątek) 2017r. Opłata startowa do tego czasu, wynosi: na dystansie 5 km - 25 zł, 10 km - 35 złotych, natomiast dla tych którzy nie zdążą istnieje możliwość zapisania się w dniu startu. Obowiązywać wtedy będzie podwyższona opłata startowa w kwocie 70 zł.

Zgłoszenia i informacje o biegu: http://www.biegnyski.pl/zgloszenia-do-v-biegu-nyskiego

 

 

                            

*oficjalna zapowiedź V Biegu Nyskiego

 

 

Biegacze zostaną nagrodzeni w 20 kategoriach. Po raz trzeci podczas Biegu Nyskiego, odbędą się Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Nauczycieli na dystansie 10 km. W przypadku wysokich temperatur organizator przewiduje wzorem lat ubiegłych, rozstawienie ok. 10 kurtyn wodnych, a także 3 punktów z wodą. Na każdego zawodnika na mecie czekać będą pamiątkowe medale, na zwycięzców oczywiście nagrody finansowe. Każda Kobieta na mecie otrzyma miły upominek.

Po biegu odbędzie się losowanie nagród, szansę ma każdy kto ukończy bieg. Podczas imprezy odbędzie się piknik dla całych rodzin, który uświetnią występy grup artystycznych Nyskiego Domu Kultury. Zapraszam całe rodziny na święto biegania w Nysie.

 

 

 

 

 

PDF
DRUKUJ
POWRÓT
ZGŁOŚ
NIEŚCISŁOŚĆ